Daugiau kaip prieš 24-is metus pravėriau Kauno Medicinos Akademijos duris ir jau tuomet supratau, kad svajonės pildosi. Noras studijuoti odontologijos mokslus išsipildė, išsipildys ir noras būti geriausių Kauno Odontologų sąraše.

Šiandiena savo pasiekimais galiu didžiuotis. Turimos žinios, praktika, begalinis noras matyti kuo daugiau besišypsančių žmonių padėjo man sukurti tokią aplinką, kurios dėka visa tai galiu realizuoti savo klinikoje. Pacientai klinikoje gydomi pačia moderniausia įranga - galime operatyviau ir kokybiškiau atlikti gydomąsias procedūras.
 ...Tenka pripažinti, kad daugumai žmonių žodis odontologas kelia nemalonias emocijas. Norint šį požiūrį pakeisti, suvokiu, jog vien medicininių žinių neužtenka – reikia ir nuoširdumo, žmogiškumo ir psichologinių žinių. Tad labai stengiuosi, kad klinikoje jaustumėtės saugūs, ramūs ir visuomet laukiami. 
Būtent Jūs - mūsų klinikos pacientai - esate pagrindiniai teikiamų paslaugų vertintojai, o geriausia reklama klinikai – gydytojų odontologų profesionalumas ir Jūsų atsiliepimai. Džiaugiuosi klinikoje dirbančia komanda, juk moderni aparatūra būtų bevertė, jei klinikoje nedirbtų kvalifikuoti specialistai.
 

Jūsų gydytoja odontologė, Jolanta Žukauskienė