Apie kliniką

 

2005 m. savo veiklą pradėjo Žaliakalnio odontologijos centras. Odontologijos centras įsikūręs Kauno mieste, Žaliakalnio  rajone Algirdo gatvėje, netoli Kauno Akademinių klinikų. Klinika lengvai pasiekiama visuomeniniu transportu, patogus automobilių parkavimas.

Mūsų odontologijos centre dirba kvalifikuoti, turintys klinikinę patirtį, baigę savo specialybių rezidentūras gydytojai odontologai. Tai gydytoja odontologė ortopedė Jolanta Žukauskienė, gydytoja odontologė ortodontė Vilma Švalkauskienė, gydytoja odontologė burnos, veido ir žandikaulių chirurgė Dovilė Kučiauskienė, bendros praktikos gydytojai odontologai Marius Kučiauskas ir Giedrė Kildienė, burnos higienistė Karolina Urbė. Gydytojai  nuolat domisi odontologijos naujovėmis bei įgyvendina jas praktikoje, dalyvauja pasaulinio lygio mokymuose ir seminaruose. Visada stengiamės būti dėmesingi pacientų problemoms. Esant kompleksinio gydymo būtinumui, konsultuojamės su reikiamos srities specialistais bei  sudarome optimalius, pacientui idividualiai pritaikytus gydymo planus. Kolektyvas, bendraujantis su Jumis, kaip su savo šeimos nariu, pasiruošęs nuoširdžiai ir kruopšciai rūpintis Jūsų ir Jūsų burnos sveikata. Mūsų klinikoje jausitės saugiai ir patogiai.

Teikiame įvairiapusišką odontologinę pagalbą – atliekame profesionalią burnos higieną ir profilaktiką, baliname dantis, gydome kariesą bei dantų šaknų kanalus,  protezuojame ant implantų ir dantų įvairios konstrukcijos protezais, gydome netaisyklingą sąkandį, atstatome kaulą prieš implantaciją bei implantuojame dantis, atliekame estetinį dantų plombavimą ir protezavimą.

Klinikoje dirbama  su naujausia ir pažangiausia dantų priežiūros technika, naudojamos šiuolaikiškiausios technologijos ir medžiagos, laikomasi higienos normų reikalavimų bei užtikrinama infekcijų kontrolė.